Garancie

Podmienky 15-ročnej záruky

Naša firma poskytuje 15-ročnú záruku na šperky s diamantmi a drahými kameňmi. Podmienkou je však, 1x ročne vykonať garančný servis, ktorý je bezplatný. Garančný servis zahŕňa:

K servisu nevyžadujeme žiadny doklad o kúpe, nakoľko na šperkoch máme svoju vlastnú výrobnú značku.

Záručné podmienky sa vzťahujú na skryté vady v materiáli, preukázateľnou chybou výroby alebo technologickým postupom. Nevzťahujú sa na mechanické poškodenie tovaru kupujúcim, používanie tovaru v nezodpovedajúcich, resp. nevhodných podmienkach, neodborné zaobchádzanie, zanedbanie starostlivosti, nesprávnu manipuláciu a používanie tovaru, nesprávne ošetrenie.

Na ostatné šperky sa vzťahuje zákonná 24-mesačná záruka.

 

Férové ceny

Cena šperku je závislá od hmotnosti a náročnosti výroby daného modelu a akou technológiou je šperk vyrobený (strojovo, ručne, príp. 3D technológiou). Pri šperkoch s diamantmi a drahými kameňmi sme schopní prispôsobiť cenu požiadavkám zákazníka (prispôsobíme veľkosť, čistotu, farbu i tvar drahých kameňov). Pri šperkoch porovnávajte porovnateľné, t.j. jednotkovú cenu, takisto množstvo, typ, druh a kvalitu kameňov.

 

Garancia kvality

Ako slovenský výrobca si stojíme za kvalitou našich výrobkov. Naši dodávatelia sú spoľahliví z krajín EÚ, nedovážame a nepredávame šperky pochybnej kvality (duté retiazky, výlisky a pod.) z krajín Ázie. Svojim zákazníkom predávame len to, čo dokážeme v budúcnosti aj zoservisovať, to znamená urobiť prípadné opravy.