Výroba na zákazku

Vyrábame šperky aj na zákazku zo zlata a platiny. To znamená, ak máte nejakú svoju predstavu o šperku, jeho dizajne, nie je problém tieto špecifiká prekonzultovať a vytvoriť šperk podľa vašich predstáv. 

Disponujeme možnosťou 3D technológie, to znamená, šperk sa nadizajnuje v programe, vy ho vidíte a môžete si ho doladiť podľa svojich požiadaviek. Keď je dizajn šperku hotový môže sa dať odliať. Táto technológia je veľmi presná a precízna. Následne ho ručne opracovávame, dokončujeme a osádzame kamene - či už diamanty,alebo polodrahokamy. 

Výnimočnými šperkami sú kúsky, ktoré sa od prvého momentu vyrábajú vyhradne ručne. Pri ručnej práci je podstatná práve tá časť,že šperk má svoje odchýlky, svoju jedinečnosť a exluzivitu na trhu. 

V našej ponuke nájdete modely ručnej výroby i najmodernejšou 3D technológiou vyrobené šperky. Všetky sú vyrobené na Slovensku, zdravotne nezávadné. 

Pri výrobe na zákazku poskytujeme k vyrobenému šperku doživotný bezplatný servis - čistenie,leštenie a poskytujeme garančný servis , ktorý je v prípade osadenia polodrahokamu alebo diamantu povinný 1xročne. Tento Vám zabezpečí dobrý pocit,že je o šperk postarané ako má byť, že kameň nevypadne. Samozrejmosťou v takýchto prípadoch je aj 15-ročná záruka . 

Treba myslieť na to,že vyrobiť šperk na zákazku je časovo náročnejšie,treba na výrobu určitý čas,preto to riešte s dostatočným časovým predstihom. 

KONTAKT NA NÁS:

0903 501 760

info@sperkyjm.sk

Palárikova 2845/26, 022 01 Čadca